Xbox Game Pass dorazil do České republiky

Více než sto her za 149 korun měsíčně.

Do Česka dorazila služba Xbox Game Pass – unikátní služba, kdy za pravidelný měsíční poplatek získáte na zápůjčku více než sto her. Jako první mohou tuto službu využívat zlatí členové Xbox Live, brzy by se však mělo dostat na všechny. Každý měsíc bude část her vyměněna za jiné, díky tomu se bude počet her, které si za až překvapivě nízkou částku 149 korun, neustále rozrůstat.

„Jako tvůrci Xboxu bychom vám rádi nabídli nové způsoby, jak byste mohli co nejlépe využít možnost zahrát si kolekci těch nejúžasnějších her. Za jeden nízký měsíční poplatek vám permanentka Xbox Game Pass zaručí neomezený přístup k více než 100 skvělým hrám – včetně populárních zpětně kompatibilních titulů pro Xbox 360 a herních pecek pro Xbox One. Permanentka Xbox Game Pass přidává hry do svého katalogu (a někdy je z něj i odebírá) každý měsíc, to znamená, že vždy najdete nějakou novou a vzrušující hru. Stáhněte a užívejte si hry v jejich plné kvalitě od nejlepších vydavatelů v oboru a hrajte offline až 30 dní. Permanentka Xbox Game Pass je vaší skutečnou vstupenkou k nekonečnému hraní.“

Česká republika patří mezi 30 podporovaných trhů, kde lze tuto službu využívat, bohužel je nutné poznamenat, že na slovenské bratry se nedostalo, alespoň prozatím. Zatím funguje tato služba prémiově jen pro zlaté členy komunity Xbox Live, avšak v budoucnu nebude nutné zlaté členství vlastnit – bez něj si však samozřejmě nezahrajete například multiplayer. Permanentka je k dispozici pouze pro hráče Xbox One, nelze ji vztáhnout na starší Xbox 360.

V současné době najdete při platbě ve svém Xboxu přístup k velmi zajímavým hrám, jmenovitě se jedná například o Gears of War 3, Bioshock Infinite, Bound by Flame, NBA 2K16, PayDay 2, WWE 2K16, XCOM: Enemy Within, Halo 5 nebo třeba Mad Max a Defense Grid 2. Kompletní seznam včetně bližších informací o Xbox Game Pass naleznete na této stránce.

Přečtěte si také:

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde