Do Windows Store zamířil oficiální SoundCloud

Store se rozšiřuje a doplňuje jednu skvělou aplikaci za druhou. Nyní se dostalo na oficiální SoundCloud.

Že je Store zanedbaný a chybí na něm i základní aplikace? Pomalu ale jistě se vše mění. Bohužel je však potřeba rozlišovat mezi počítači a telefony – mobilní telefony s Windows 10 totiž skutečně pomalu umírají a nových aplikací se už příliš nedočkají, naopak Store pro počítače je nyní skoro každý den rozšiřován o zajímavé aplikace.

Nyní se dostalo i na SoundCloud, který vydává oficiální aplikaci – a ostatně si ji už každý může stáhnout, prozatím však pouze jako beta verzi. Pokud narazíte na nějakou chybu, vývojáři Vás prosí o zaslání zpětné vazby. Dle prvních rychlých testů se skutečně občas nezobrazí v aplikaci nějaké okno (respektive je stále černé, bez obsahu) a aplikace spíše než betu připomíná ranou alfu – na to, že se jedná o rozpracovanou verzi, která je na Store první den, ale buďme rádi i za toto.

Oficiální aplikace SoundCloud
SoundCloud

Na Store najdete v současné době spoustu alternativ (osobně využívám zajímavou AudioCloud), nicméně oficiální aplikace je prostě oficiální aplikace. Uvidíme, jak se vývojářům podaří aplikaci vyladit a zda ji v budoucnu přeci jen nenabídnou třeba i na mobilní telefony. SoundCloud Beta můžete stahovat pomocí tohoto odkazu z Windows Store.

Přečtěte si také:

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde