Do Windows Store zamířil Music Maker

Profesionální aplikace pro tvorbu zvukových stop nově na Windows Store!

Posilování Windows Store nekončí. Jen za dnešek jsme oznámili, že se do Windows Store postupně chystají aplikace Paint.NET a HBO Go, nyní s již hotovou aplikací dorazili pánové a dámy z Magix, kteří na Windows Store právě uvolnili ke stažení jejich profesionální hudební aplikaci Music Maker.

Nejvíce se appka hodí pro začínající i pokročilé muzikanty vyznávající styly jako dubstep, hiphop, techno či house, ovšem své publikum si částečně najde i mezi rockery, jazzovými mistry nebo lidmi skládající klasický pop. Připraveno je více jak 5000 samplů, pomocí kterých můžete hudbu velmi jednoduše skládat.

Aplikace se neliší od té, kterou si lze stáhnout jako klasický win32 program, opět se tak jedná o vynikající převod aplikace v rámci Project Centennial. Vzhledem k tomu, že se opravdu nejedná o nějakou snadnou appku pro šetřivé nadšence, ale její primární určení je lokalizováno v profesionálních a poloprofesionálních okruzích, Vás může zaskočit cena, která není malá, na druhou stranu jsou však profesionálové podobné ceny zvyklí platit prakticky běžně. Na Windows Store si lze aplikaci zakoupit za 30 dolarů, v přepočtu za 859 korun, přičemž tato cena je snížená na prvních 14 dnů – po uplynutí této doby bude nutné zaplatit 1719 korun. Pokud tak o Music Maker máte zájem a současně chcete ušetřit, máte k tomu ideální možnost. Aplikaci stahujte pomocí tohoto odkazu.

Přečtěte si také:

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde