Ve Store se dnes objeví plnohodnotný balík Office

Spolu se spuštěním Windows 10 S by se měl počet aplikací pozvolna zvyšovat.

Microsoft slíbil, že v červnu, spolu s uvedením Surface Laptop a s nimi i s uvedením operačního systému Windows 10 S, se do Windows Store dostanou nové aplikace – namátkou třeba Spotify, iTunes, WhatsApp nebo právě balík Office. Vzhledem k tomu, že zařízení na Windows 10 S spouští svou cestu právě dnes, se pravděpodobně v nejbližších dnech dočkáme relativně velkého množství nových aplikací.

Známý leaker Walking Cat navíc dnes sdílel tweet, že minimálně Office by se ve Store skutečně mohly objevit už v nejbližších hodinách. Balík bude zahrnovat PowerPoint, Outlook, Access, Publisher a samozřejmě také Word a Excel.

Mimochodem, pokud ve Store do vyhledávací linky napíšete například Excel, objeví se v seznamu výsledků. Pokud na něj kliknete, vše je doprovázeno hláškou, že máte pokus opakovat. Samotná existence ve vyhledávání však dává tušit, že (nejen) Office mají být silným argumentem pro princip Windows 10 S a možnosti stahovat spolu s tímto systémem pouze aplikace obsažené ve Windows Store.

Přečtěte si také:

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde