Unikly další screenshoty rozhraní CShell, tentokrát na Lumii 950XL

Italská stránka Aggiornamenti Lumia Community připravila několik nových screenshotů z používání plnohodnotných Windows 10 na Lumii 950XL.

O rozhraní CShell toho bylo v poslední době napsáno už dost, přesto překvapí, že se nově objevily obrázky z využívání tohoto prostředí na telefonu Lumia 950XL. Velmi pravděpodobnou spekulací přitom je, že Microsoft nebude tuto novou odnož systému distribuovat na starší Lumie a bude se soustředit na vznik nových zařízení.

Dlaždice by se za pomoci tohoto rozhraní měly ovládat stejně jako na desktopu (logicky), samozřejmostí tak budou nejen velké dlaždice (viz dlaždice Dragon Mania Legends), ale také možnost odinstalovat aplikaci přímo z nabídky Start. Všimnout si můžete taktéž možnosti přímo ze Startu aplikace hodnotit.

Na klávesnici si lze všimnout změny v nových emotikonech, podle Windowslatest.com se však také pracuje na vylepšení funkce Swipe.

Kromě videonávodů v Nastavení si všimněte verze buildu (16212.1001) a také telefonu Lumia 950XL. Kromě tak potvrzené schopnosti HP Elite X3 s tímto prostředím pracovat a testovat na něm se tak nyní potvrdilo, že prostředí CShell zvládne i Lumia 950XL. Dočkají se ale majitelé tohoto telefonu někdy této větve „mobilních“ Windows?

Na posledním screenshotu pak můžete vidět nové rozhraní při ukládání souboru, překvapí dolní uživatelské prostředí, které celkem dost připomíná to, které znají bývalí a současní uživatelé mobilních osmiček.

Na závěr ještě nabízíme ke shlédnutí video z kanálu Tech Toderici, kde jsou základní schopnosti budoucích telefonních zařízení s Windows 10 popsány a názorně ukázány – v hlavní roli vystupuje právě zmíněný HP Elite X3. Další informace o tomto tématu jsou pak k dohledání na této adrese.

Přečtěte si také:

  • Petr Vones

    Umí to oznámit nový email v režimu spánku ?

    • Predpokladam to vo winter developers update 2018

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde