Tip: Vyzkoušejte budovatelskou hru City Mania

Hra se na Store objevila teprve nedávno a patří k nejstahovanějším hrám posledních dnů.

Zhruba před dvěma měsíci jsme informovali o tom, že se na Windows Store objevila na Androidu a iOS velmi oblíbená hra City Mania. Výhodou Windows 10 je možnost velmi jednoduše vytvořit (či v tomto případě převést) aplikaci či hru nejen na mobilní telefon či počítač, ale na obě platformy zároveň, což je případ i City Mania, kterou lze stáhnout právě pro počítače, tablety i mobilní telefony s desítkami či „osm jedničkami“.

Hra představuje klasického zástupce budovatelských casual her, kdy nevyžaduje hraní několik hodin denně, ale občasné hraní, pomocí kterého si budete postupně odemykat nové budovy či úkoly. Připravte se však na to, že pro pohodové hraní je potřeba alespoň 1 GB paměti RAM, což u některých starších, či obecně slabších telefonů, může být určitý problém.

Hra City Mania
City Mania

Na výběr máte nepřeberné stavitelské možnosti, které uspokojí o náročnější hráče, navíc se hra specializuje na velmi charakteristickou a příjemnou komiksovou grafiku. Co je na tom všem nejlepší, z Windows Store ji lze stáhnout zdarma, hra je však živena z mikrotransakcí, bez kterých se však mnoho hráčů bez problémů obejde. Hru aktuálně testujeme na tabletu i telefonu a brzy chystáme recenzi. Vy si můžete hru zahrát už nyní a udělat si o ni vlastní obrázek. Stahujte z Windows Store pomocí tohoto odkazu.

Přečtěte si také:

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain