TIP: Vyzkoušejte aplikaci PDF Assistant Pro

Následující měsíc navíc s 50% slevou.

Na Windows Store lze nalézt mnoho aplikací, které se zabývají .pdf soubory, ovšem PDF Assistant Pro si na sebe ušil poněkud velký bič. V základu je totiž nabízen za 229 Kč, což je, řekněme si hned zpočátku, cena opravdu dost nadsazená. V červenci však lze aplikaci zakoupit za sníženou cenu 115 Kč a za tuto hodnotu se už lze nad tímto nákupem zamyslet.

Jedná se o univerzální aplikaci pro mobilní telefony a počítače s Windows 10 (funguje i v rámci virtuální reality) a její zpracování je opravdu moc hezké. Na jednu stranu minimalistické, na stranu druhou velmi decentní, nerušivé a hlavně funkční. Navíc je velkým plusem vynikající stabilita aplikace, kdy za dva týdny používání jsem ani jednou neřešil problém se spadnutím, zásekem, či čímkoli dalším, podobným.

Kromě základních funkcí nabízí PDF Assistant Pro i jednu celkem atypickou. Lze si totiž vybrat libovolný text v .pdf dokumentu, ten se Vám následně uloží do schránky (Ctrl+C) a pomocí vložení si tento text můžete následně přidat kam je libo. Třeba do Wordu a upravit jej. Tato funkce je samozřejmě dostupná i jinde, zde však funguje velmi spolehlivě. Samozřejmostí jsou pak různé vpisovací nástroje, označovače textu, možnosti psát do dokumentu poznámky a tak podobně.

Kolem a kolem, PDF Assistant Pro je na jednu stranu drahou, na tu druhou stranu však velmi kvalitní aplikací. Nelze ji jednoznačně doporučit, protože na Store najdete podobných aplikací opravdu hodně (a za nižší cenu nebo dokonce zdarma), ovšem pokud nehledíte na stav konta a chcete opravdu řemeslně velmi dobře odvedenou práci, pak může být i tato aplikace Vaším žhavým kandidátem. Aplikaci PDF Assistant Pro stahujte pomocí tohoto odkazu z Windows Store.

Přečtěte si také:

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich