Tip: Potřebujete stáhnout videa z Youtube? Vyzkoušejte YouDownload

Nová univerzální aplikace YouDownload dorazila do Windows Store. 

Chcete si snadno a přitom bezpečně, bez nějakých obtěžujících reklam a potenciálních virů stáhnout video z YouTube do počítače nebo telefonu? Pak určitě vyzkoušejte aplikaci YouDownload – na Store je prozatím relativně krátce, přesto si už stačila nabrat velmi dobré hodnocení. A je k tomu rozumný důvod.

Díky YouDownload se nemusíte bát, že Vám při pokusu o stažení videa z YouTube počítač zašpiní i nějaký ten nepěkný červ, což je bohužel u běžně dostupných aplikací pro toto používání poměrně běžné. Aplikace dokáže stahovat videa dle Vámi vybraného formátu včetně videí nebo třeba jen samotných zvukových stop ve formátu .mp3. Nemusíte se také obávat při stažení videa ve špičkovém 4K rozlišení, i to totiž aplikace zvládá bez větších problémů (viz dále).

Aplikace je univerzální a rozjedete ji nejen na počítačích, ale i mobilních telefonech s Windows 10. Obsahuje takzvané in-app platby, za poplatek ji můžete zbavit reklam, které však i v neplacené verzi působí velmi nenápadně a jejich existence si mnohdy ani pořádně nevšimnete. Za poplatek je také potřeba případně otevřít možnost stahovat 4K videa, ve FullHD však můžete stahovat i bez poplatku. Aplikaci YouDownload si stahujte pomocí tohoto odkazu z Windows Store.

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich