Stahujte kumulativní update 15063.332 pro Creators Update PC

Nejnovější aktualizace opravuje napříč všemi různými problémy.

Samozřejmě bez nových funkcí, ty pro větev Creators Update již nečekejte, za to s velkou dávkou oprav. A mimochodem, pokud si do Vašeho počítače Creators Update stále nenašel cestu a Vy jste prozatím neinstalovali update například z oficiálních stránek a uměle nevyvolali instalaci (více informací zde), pak byste se mohli brzy dočkat – Microsoft totiž chystá vypustit aktualizaci pro další uživatele.

Došlo tak například k opravě Internet Explorer, kdy non-admin uživatel nemohl instalovat Active X prvky, dále došlo k opravě přenášení dat mezi Microsoft Edge a Explorerem, opravě funkčnosti split view (rozdělení obrazovky na polovinu, kdy na každé půlce běží jiná aplikace), v několika případech se mohl objevovat nepotřebný posuvník, který neměl žádnou funkci – takové případy byly minimalizovány.

Některé fonty se ve Windows 10 a v Edge špatně vykreslovaly (což je případ například i webu WindowsApp.cz a některých titulků, například u obrázků) – tento problém by taktéž měl být odstraněn. Aplikace zprávy se zasekávala v případě, že jste přes ní mazali zprávy, byly hlášeny problémy s funkčností zvuku po instalaci Creators Update a některé aplikace využívající MIDI API měly vysokou latenci. Vše opraveno. Pokud jste se snažili instalovat tiskárnu na zařízeních s méně než 4 GB RAM, mohlo to způsobovat chyby, Microsoft se zasoustředil i na tento problém.

Nejnovější kumulativní aktualizace je k dostání přes Windows Update, můžete stahovat.

Přečtěte si také:

  • aod

    Opravdu spousta uzasnych oprav, a az tyhle dulezite veci opravi, doufam ze se vrhnou i na takovou blbost, ze mi na PC ani na tabletu neznamuje prichozi postu. Ale to pocka, to neni tak dulezite, jako opravovat Internet Explorer.

  • Jakub HERGET

    dnes to přišlo ve Fastu na mobil

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich