Stahujte build 15228 pro mobilní telefony (Fast Ring)

Nejnovější sestavení pro Fast ring uživatele mobilních telefonů s Windows 10 Mobile.

Bez novinek, ovšem s celkem dlouhým seznamem oprav se tentokrát vytasil Microsoft v případě buildu 15228 v rámci větve feature2.

Opraveny byly notifikace v rámci aplikace Fitbit, nově by Vám tak bez potíží měly fungovat notifikace pro příjem SMS zprávy a kalendář. Opraveny byly také pády systému v případě focení fotografií a nahrávání videí a nekorektní chování fotoaparátu v případě snížení dostupné kapacity baterie pod 30% – tyto opravy by neměly souviset se samotnou aplikací Kamera.

Dost nepříjemnou chybou, kterou pociťovala celá řada z nás, bylo poblikávání displeje v případě přehrávání videí v režimu landscape (na šířku) – nově by měla být chyba opravena. Taktéž došlo k vylepšení spolehlivosti v případě propojení s chytrými zařízeními Garmin. Pro vývojáře pak platí oprava chyby související s ActiveSyncCSP, při které mohlo dojít k zablokování vybraného emailového účtu a posledním bodem changelogu je všeobecné vylepšení spolehlivosti systému proti neočekávaným pádům.

Mobilní telefony by nyní měly být zbaveny veškerých chyb a hlášena není ani jedna. Build 15228 můžete stahovat naprosto bez obav.

Přečtěte si také:

  • aod

    No to jsem teda zvědavý, jak opravili všechny chyby, když to nejdůležitější pořád nefunguje správně.

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde