Stahujte build 15226 pro Windows 10 Mobile (Fast ring)

Build 15226 pro Fast Ring a 15223 pro Slow Ring okruh programu Windows Insider.

Uživatelé ve Fast i Slow ring okruhu programu Insider mohou stahovat nová sestavení. Je už asi zbytečné upozorňovat, že se jedná pouze o opravovací sestavení, které řeší opravy starých i nových chyb, v žádném z nových sestavení se již nevyskytují nové funkce.

Sestavení 15223 vyšlo minulý týden pro Fast ring a přehled oprav si můžete najít v našem starším článku. Co se týře buildu 15226, tam se Microsoft zaměřil na opravu notifikací spjatých s příjmem SMS zpráv a došlo k vylepšení Bluetooth – přesněji by již Cortana neměla narušovat přehrávání audia poté, co dočte příchozí SMS zprávu. Zlepšena byla také funkce přenosu dat z Insider preview buildu do buildu produkčního a naopak. Jedinou chybou stále zůstává nemožnost spouštět aplikaci WeChat.

Zajímavé také je, že uživatelé Fast i Slow ringu získali spolu s tímto updatem všechny opravy z produkčních buildů, i z toho důvodu je tak zapojení do Insider programu v případě mobilních telefonů takřka bez rizika.

Přečtěte si také:

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich