Stahujte build 15222 pro mobilní telefony (Fast Ring)

Nové sestavení pro mobilní telefony s Windows 10 Mobile opět neobsahuje žádné novinky, pouze opravy. 

Bez novinek, za to s celkem rozsáhlým seznamem oprav a pouze jednou jedinou hlášenou chybou. Nejnovější sestavení 15222 tak trochu připomíná klasický produkční build a proto je vhodné i pro méně technicky zdatné uživatele s Windows 10 Mobile.

Došlo k opravě chybně označených dat, která hlásila, že je rok 2016. Chyby mohl způsobovat i WhatsApp, ten by však již nyní mělo být možné spouštět normálně a bez pádů. Došlo také k opravám japonské a bulharské klávesnice, což zde však příliš mnoho lidí asi neosloví.

Dále se Microsoft snažil o vylepšení spolehlivost Bluetooth u náramků Fitbit, které by nyní měly fungovat zcela bezproblémově. Nově je nutné po stažení jazykového balíčku restartovat zařízení, což mimochodem bylo nutné ke korektnímu fungování již nyní, nikde to však nebylo uvedeno. Oprav se pak dočkaly také cross-device synchronizace, kdy se Vám na počítačích nemusely promítat aktualizace z telefonu.

Jedinou známou a objevenou chybou buildu 15222 pro Fast ring uživatele využívající větve feature2 je pravděpodobný pád aplikace WeChat po spuštění. Tato aplikace však minimálně v Česku a Slovensku není příliš využívána.

Přečtěte si také:

  • Mirdyn

    „Nově je nutné po stažení jazykového balíčku restartovat zařízení“ před tím nastavit region na US, když jsem měl Česká republika tak to házelo chybu ( L 640 XL DS ) jinak build maká bez chyby.

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde