Spekulace: Unikl obrázek údajné Lumia 960

Spíš to ale vypadá na jeden z prototypů Lumia 950.

Dle MSPoweruser.com se na internetu objevily snímky vlajkového telefonu Microsoftu s označením Lumia 960. Upřímně o tom dost silně pochybujeme a spíše se klaníme k názoru, že se jedná o jeden z prototypů Lumia 950, který byl následně převlečen do produkčního kabátku. Nebo se jedná o celkový podvrh, což vzhledem ke kvalitě fotografií nelze vyloučit.

Takto údajně měla vypadat Lumia 960, zdroj: MSPoweruser.com
Takto údajně měla vypadat Lumia 960, zdroj: MSPoweruser.com

Telefon, ať už se jedná o cokoli, nás neoslovil. Pravdou však je, že oproti reálným Lumiím je celokovový a zadní část je celá z hliníku. Dle obrázků je uvnitř Snapdragon 820 (což by odpovídalo prototypu Lumia 950), 20 Mpx fotoaparát či trojitá LED dioda. Kolem a kolem, nevidíme důvod, proč označovat tento přístroj pod číslem 960, ačkoli se světová média tohoto názoru celkem úspěšně chytla. Co si o tom myslíte Vy?

 • Karel Kahovec

  Co si myslím? Že je podivné, jak se najednou vyrojily tyhle „úniky“, každý týden pěkně jeden. Buď to někdo vyrábí, nebo se něco chystá.
  Ano, C je správně!

  • Petr Vones

   Hlavně že lidé na odkazy klikají a reklamy se zobrazují 🙂

   Současná podoba mobilních zařízení (záměrně nepíši telefonů, protože tenhle účel už je zcela překonán) se již vyčerpala. Pokud je zde něco zajímavého, je to například toto https://www.neowin.net/news/windows-10-umpc-with-snapdragon-835-and-keyboard-aims-for-january-2018-launch-priced-at-750

   • Karel Kahovec

    Jako jo, je to zajímavé, bude to mít určitý význam, ale cenově to je vzhledem k výkonu dost mimo. No, každá věc nějak začínala.

    • Pánové, o této věci informovala i velká média typu WindowsCentral nebo zmíněný MSPoweruser. Jen jsme přebrali článek 🙂

 • Raven

  Lumia 960 ani náhodou, souhlasím s prototypem 950. Možná.

 • Pingback: Unikly snímky nevydaného telefonu "Hapanero" | WindowsApps.cz()