O2TV pracuje na lepší aplikaci

Společnost O2 se rozhodla věnovat více času do své aplikace pro počítače, Xbox One a telefony.

O2TV před již poměrně dlouhou dobou, prakticky hned poté, co se objevila na českém trhu, vydala i aplikaci pro mobilní telefon a počítač. Bohužel však tyto appky byly spíše za trest a velmi časté padání v důsledku způsobilo, že aktuálně se aplikace na Store „chlubí“ opravdu tragickou známkou 2.4 z 5.

V O2 to však nevzdali a před měsícem vydali velmi dobře provedenou aplikaci pro konzoli Xbox One. Prakticky tak s konzolí a předplacenými službami O2 vytlačuje klasickou kabelovku, což je vynikající zpráva a zcela jistě čeká podobné aplikace slibná budoucnost.

Nyní se však dostalo i na počítače s Windows 10, kde byla radikálně zlepšena stabilita a vylepšení se dočkal také design aplikace. Lákavou novinkou je pak podpora funkce PiP (Picture in picture), kterou se může v současné době chlubit jen hrstka aplikací v čele s defaultní Filmy & TV od Microsoftu. K drobným změnám došlo také ve verzi pro Xbox One, týká se to zejména opravám drobných chyb a zlepšení spolehlivosti. Aplikaci O2TV Preview můžete stahovat pomocí tohoto odkazu z Windows Store.

Přečtěte si také:

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde