MyTube klient je dočasně zdarma. Stahujte!

Jeden z nejlepších klientů pro YouTube je následující dva dny nabízen za nula korun.

Před pár dny jsme informovali o nové aktualizaci aplikace MyTube, která zapříčinila, že se tento neoficiální, ale velmi kvalitní YouTube klient rozšířil i pro konzoli Xbox One. Kromě toho však najdete v aplikaci mnoho změn k lepšímu. Je nám tak potěšením Vám oznámit, že vývojář se rozhodl tuto aplikaci nabízet po omezený čas 2 následujících dnů zcela zdarma.

Jak je známo, MyTube má ve Store dvě různé aplikace – klasickou produkční verzi, která je k dostání za jeden dolar, a také beta verzi, která je sice méně stabilní, na druhou stranu se však případných nových funkcí dočkáte v tomto případě s časovým předstihem. A je zdarma. Nyní však můžete zdarma stáhnout i produkční stabilní verzi.

Aplikace MyTube
MyTube

MyTube funguje na počítačích, telefonech, Xbox One i v rámci virtuální reality. Kromě klasických funkcí nabízí i přehrávání při vypnutém displeji, přehledné uživatelské prostředí, spustíte jej na Continuu a mnoho dalšího. Přímo přes aplikaci je také možné nahrávat videa na svůj kanál, spravovat jej nebo třeba ukládat videa do režimu offline. Pokud máte zájem, určitě tuto nabídku nepropásněte. MyTube se totiž spáruje s Vaším účtem a zdarma tak půjde stáhnout už vždy, navíc na všech podporovaných zařízeních. Appku stahujte pomocí tohoto odkazu z Windows Store.

Přečtěte si také:

  • Karel Kahovec

    Díky.

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain