MyTube dostává vekou aktualizaci

Populární neoficiální klient YouTube získává nové funkce a podporu pro konzoli Xbox One.

Nejen podpora pro konzoli Xbox One a nové funkce, ale také upravený design a další. Tvůrci populárního klienta MyTube vydali velký update, který aplikaci posouvá na vyšší úroveň. Už dnes přitom platí, že MyTube je jedním z nejlepších neoficiálních klientů pro YouTube napříč všemi systémy.

Aplikace se také zařazuje mezi ty, které již pracují s prvními náznaky nového prostředí Fluent (dříve známý pod pracovním názvem Neon). Došlo k opravě chyb při přehrávání na pozadí, unikátní je také funkce Cast from MyTube, pomocí které funguje streamování z telefonu s Windows 10 na počítač nebo Xbox. Každé shlédnuté video se nově zařazuje do historie a lze jej tak snadno dohledat, do vyhledávací linky byla integrována funkce hledání kanálů, přímo z aplikace lze nově také finančně podpořit oblíbené YouTubery a přímo přes aplikaci lze vyvolat titulky.

MyTube, zdroj: WindowsCentral.com
MyTube, zdroj: WindowsCentral.com

Několik z těchto funkcí Vám však nemusí být úplnou novinkou, neboť se již objevovaly v beta verzi aplikace. Pokud však konzervativněji dáváte přednost klasickým produkčním verzím aplikací, pak můžete celý balík novinek stahovat přes Windows Store. Na závěr ještě důležitá poznámka – pokud snad tohoto klienta neznáte, stáhnout si jej můžete pomocí tohoto odkazu. Aplikace Vás vyjde na jeden dolar a v případě, že chcete ušetřit, můžete zdarma testovat nové a nadcházející funkce v beta verzi aplikace, která je k dostání zdarma.

Přečtěte si také:

 • Eduard Šatra

  Díky za typ! Aplikaci jsem dříve zkoušel, ale pak jsem ji vyměnil za Tubecast. Po Vaší recenzi jsem vyzkoušel novou verzi a první dojem je vynikající, zůstávám u ní.

 • maros

  Aky je rozdiel medzi „skusobnou“ verziou a platenou? Nikde v aplikacii som nenasiel zmienku o tom, ze mam nejaku trial (?) verziu na obmedzeny pocet dni, alebo s obmedzenymi funkciami.

  • maros

   Inak, uzasna vec je prehravanie videa aj pri vypnutom displeji telefonu. To je vec, ktora mi na Androide 7 rokov chybala… Uz len za toto si to 1€ zasluzia. Spolu s YouDownload su to jedny z najlepsich aplikacii pre smartfony vobec.

  • Není zkušební x placená ale produkční x beta.

   Beta je zdarma, protože se dříve dostanete k novinkám a fungujete vlastně jako tester aplikace, která se může chovat dost nestandardně a občas je opravdu docela rozhozená. Až po otestování v beta verzi a po vychytání chyb se pak novinky dostanou do produkční verze (která je placená, ale stabilní) 🙂

 • Petr K.

  Nejlepší apka pro youtube, mám ji koupenou nějakou chvíli a nelituji…

 • Pingback: MyTube klient je dočasně zdarma. Stahujte! | WindowsApps.cz()

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde