Microsoft představuje další Surface zařízení – Surface Arc Mouse

Prémiová myš s atypickým tvarem za asi 2000 korun.

Surface Laptop si sice uzmul téměř všechen čas z konference pro sebe, nicméně nejednalo se o jediné zařízení, které Microsoft představil. Tím dalším byla speciální prémiová myš s označením Surface Arc Mouse. Pokud máte zbytečné 2000 korun a současně chcete vlastnit nějaké zařízení této značky, pak je právě tato myš tím ideálním předmětem.

Surface Arc Mouse je primárně určena pro obsluhu Surface Laptop a dalších Surface zařízení, nicméně své využití najde prakticky u každého notebooku či stolního počítače. Pokud jste vášnivým hráčem, pak pro Vás tato myš asi moc nebude, v opačném případě je ale potřeba říci – proč ne?

Myš je nabízena ve třech různých barevných variantách – burgundy (červená), light gray (bílošedá) a cobalt blue (tmavá modrá). Jedná se o dvoutlačítkovou myš se scrollovací ploškou uprostřed, která umožňuje i pokročilejší gesta. K zapojení slouží připojení pomocí Bluetooth 4.0 a plně podporuje systémy Windows 8, 8.1 a 10, samozřejmě včetně Windows 10 S.

Surface Arc Mouse
Surface Arc Mouse

Na americkém Store si lze myš již předobjednat za 80 dolarů, doručena Vám bude 15.června. Do myši se vkládají dvě baterie a vydrží podle Microsoftu až 9 měsíců. Na přiloženém videu si můžete prohlídnout i unikátní tvarovatelný design, který z této na první pohled relativně obyčejné myši dělá opravdu luxusní kus zařízení.

Přečtěte si také:

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain