Microsoft neočekávaně ohlásil další konferenci

Už 23.května představí Microsoft v čínské Šanghaji pravděpodobně nový hardware.

Druhého Education konference, desátého Build 2017 s předpokládanými změnami v oblasti Neonu a Redstone 3 a nakonec ještě na konci května třetí konference, kde pravděpodobně dojde k odhalení nějakého nového hardware. Microsoft si připravil opravdu nabitý květen.

Fanoušci Microsoftu okamžitě začali spekulovat, co se na konferenci objeví a nutno podotknout, že se Microsoftu zatím daří držet program v opravdu velké tajnosti. Pravděpodobně vypadá ohlášení další generace, či minimálně nové konfigurace zařízení Surface Pro. A co dál? V posledních dnech se Microsoft více než mnoho měsíců předtím vyjadřuje k nástupci mobilního telefonu a ani velká média zabývající se Windows nevylučují, že by se na konferenci mohl objevit nástupce mobilních telefonů se značkou Surface.

Další zařízení by se pak mohly týkat virtuální a rozšířené reality, spekuluje se nad uvedením například VR headsetu nikoli od Microsoftu, ale určeného pro ovládání Windows 10. Zcela vyloučit se pak nedá ani nějaké nositelné zařízení, ačkoli je tato varianta již spíše nepravděpodobná. Každopádně nás čekají dost turbulentní týdny a už brzy se dozvíme víc. Konferenci samozřejmě budeme sledovat i zde na WindowsApps.cz.

Přečtěte si také:

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde