Microsoft nemá v plánu zajistit živý přenos ze zítřejší konference

Tato informace bohužel nahrává tomu, že se mnoha novinek nedočkáme.

Dle informací Toma Warrena, známého leakera a redaktora magazínu The Verge, se na zítřek nechystá žádný živý přenos ze Surface konference, na které nám Microsoft představí nová zařízení. Tato zpráva je velmi překvapivá, protože až do teď byl živý stream standardem. Bohužel to vypadá, že se nějakých extrémně zajímavých oznámení nedočkáme, v takovém případě by Microsoft asi se zajištěním streamu neváhal.

Téměř jisté je, že se dočkáme odhalení Surface Pro bez číslovky. Tento tablet by měl zahajovat novou éru Surface Pro zařízení, vzhledem by měl však vycházet jak ze Surface Pro 4, tak Surface Booku. Dle našich informací v Microsoftu pracují na nové generaci chytrých náramků (Band), nicméně nyní dostává tato informace trhliny. Bohužel lze skoro jistě vyloučit nějaké přelomové zařízení typu mystického telefonu Surface.

Hlavním řečníkem zítřejšího dne bude Panos Panay, který má v Microsoftu na starosti právě řadu Surface. Dnes ráno už dokonce vypustil na Twitter obrázek nových klávesnic pro Surface Pro, takže v tomto případě se už asi moc překvapení nedočkáme – o to víc, že samotný design nových Surface Pro a další informace už unikly před několika dny. Přesto budeme konferenci, minimálně z Twitteru a blogu sledovat a přineseme Vám všechny zásadní informace, které Microsoft světu představí. Konference začíný zítra od druhé hodiny místního času.

Přečtěte si také:

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde