Microsoft Fotografie dostávají Neon

Nové grafické rozhraní Neon se objevuje v prvních náznacích i u aplikace Fotografie.

Změna se týká pouze počítačů, současně je nutné být Insiderem (pravděpodobně ve Fast okruhu, ale je možné, že aktualizace došla i pro zařízení ve Slow ring okruhu). Neon se tak například po aplikacích Mapy, Hudba Groove či Filmy & TV objevuje v další aplikaci od Microsoftu. Z aplikací třetích stran zmiňme například Dropbox nebo Monument Browser.

Neon se v aplikaci projevuje blurem v horní liště, lépe si lze změny představit díky obrázku od kolegů z MSPoweruser.com.

Neon v Microsoft Fotografie, zdroj: MSPoweruser.com
Neon v Microsoft Fotografie

Samozřejmě do opravdového přerodu v aplikaci využívající rozhraní Neon chybí nejen Fototgrafiím, ale i těm ostatním ještě poměrně velký kus cesty. Během následujících měsíců bude ale množství podobných změn asi velmi rychle stoupat a přibývat, neboť už na podzim chystá Microsoft druhý velký letošní update (Redstone 3), ve kterém by právě Neon měl hrát jednu z hlavních rolí.

Přečtěte si také:

  • aod

    Ja mam 4 zarizeni s W10 a radsi bych byl, kdybych nemusel notifikace napriklad ze Skype, Messengeru nebo Facebooku jak trotl mazat pokazde na vsech z nich. A taky aby opravili oznamovani Posty, to taky moc spolehlive ted nefunguje. No a pak, az tohle vsechno, a urcite i dalsi veci, budou mit opravene, tak mozna muzou mit cas na nejake takove kraviny, jako je Neon.

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich