Jailbreak: Jak (skoro) získat MyPeople na Windows 10 Mobile?

Nová série Jailbreak Vám přinese pokročilé tipy a triky, které jen tak nikde jinde nenajdete!

Pokud jste v programu Insider a máte na počítači větev Redstone 3 (Fall Creators Update), pak jistě znáte funkci MyPeople, která umožňuje lepší a rychlejší komunikaci mezi lidmi. Pokud tuto funkci chcete mít i na telefonu s Windows 10 Mobile, pak pokračujte dál. Mimochodem – je to i pro uživatele mimo program Insider.

Co budeme potřebovat?
Aplikaci Device Diagnostics HUB (ke stažení)
Ikonu MyPeople (ke stažení)
Zapnutý vývojářský mód, současně ale vypnuté ověřování v Portále zařízení (viz obrázek)

Stáhneme aplikaci Device Diagnostics HUB a ikonu MyPeople. V aplikaci Device Diagnostics HUB klikneme na ikonu plochy viz. přiložený obrázek pod odstavcem. V kategorii najdeme aplikaci Lidé, případně aplikaci Telefon nebo Zprávy (záleží, zda kliknutím na ikonu chcete kontaktovat více osob, zavolat telefonnímu číslu nebo poslat SMS). Potom klikneme na hamburger menu u řádku aplikace a klikneme na tlačítko Kód PIN pro začít (vyhledat obrázek) a vybereme ikonu MyPeople. Následně se vrátíme na úvodní obrazovku, máme tam ikonu MyPeople. Pro lepší vzhled doporučuji připnout kontakty na Start (v aplikaci Lidé klikneme na kontakt a dole je tlačítko pro připnutí).

Abyste si dokázali představit, co vše lze podobným principem docílit, takto vypadá má domovská obrazovka na telefonu s Windows 10 Mobile. Pokud byste mě chtěli kontaktovat, nebo pokud chcete získávat další informace o podobných úpravách v rámci mobilních Windows, sledujte mě na Twitterovém účtu @Ondrej_Muzny a čtěte sérii Jailbreak exkluzivně na webu WindowsApps.cz

Vzhled domovské obrazovky upravený o MyPeople
Vzhled domovské obrazovky upravený o MyPeople

Web WindowsApps.cz nenese žádnou odpovědnost za návody, které jsou popsány v nové sérii Jailbreak. Všechny postupy byly ozkoušeny, nicméně vzhledem k povaze změn je možné, že Vaše zařízení bude změny přijímat odlišným způsobem. Za novou sérii Jailbreak děkujeme autorovi Ondrovi Mužnému. 

Přečtěte si také:

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich