Jailbreak: Jak najít dětský koutek ve Windows 10 Mobile

Nová série Jailbreak Vám přinese pokročilé tipy a triky, které jen tak nikde jinde nenajdete!

Pokud jste používali dětský koutek, který ale již není standardně v nastavení ve Windows 10 Mobile, pak zkuste tento návod na znovunalezení této oblíbené funkce.

Co budete potřebovat?
Interop Tools (odkaz ke stažení)
Doplňkové soubory pro Interop Tools (odkaz ke stažení)
Zapnutý vývojářský režim

Stáhneme soubory z odkazů a extrahujeme je, například pomocí aplikace 8zip. Poté instalujeme přes průzkumníka souborů nejprve doplňkové soubory a pak samotný Interop Tools.

V Interop Tools klikneme na This Device. Následně v hamburger menu vybereme kategorii General a potom podkategorii Applications. V Applications klikneme na Package List v horní sekci. V Package List vyhledáme text Kid’s corner, což nám nalezne stejnojmennou aplikaci. Klikneme na ni a poté klikneme na tlačítko Launch App. Nejlepší je, že po tomto kliknutí se Vám okáže skryté nastavení Dětského koutku – tento návod je tak velmi snadný. Bohužel není možné cestu k cíli jakkoli zjednodušit – jediný způsob, jak se k funkci dostat, je uveden v tomto návodě. Nastavení je však plnohodnotné, funkci lze zapínat opakovaně a využívat tak funkce Dětský koutek můžete i po jejím oficiálním zrušení.


Web WindowsApps.cz nenese žádnou odpovědnost za návody, které jsou popsány v nové sérii Jailbreak. Všechny postupy byly ozkoušeny, nicméně vzhledem k povaze změn je možné, že Vaše zařízení bude změny přijímat odlišným způsobem. Za novou sérii Jailbreak děkujeme autorovi Ondrovi Mužnému. 

Přečtěte si také:

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde