HBO Go stoplo práce na univerzální aplikaci (Update: A nebo ne?)

Z dřívějšího potvrzení zbyla jen fráze o nedostatku informací.

V rámci série #aplikacenawindows jsme na konci listopadu loňského roku informovali o tom, že HBO Go se chystá na Windows Store jako univerzální aplikace pro telefony, tablety a počítače s Windows 10. Shodou okolností jsme získali odpověď pouze dva dny poté, co HBO Go vypustilo svou aplikaci pro konzoli Xbox One, kterou mohou i v českém a slovenském jazyce využívat všichni ti, kteří mají předplacené členství Xbox Live Gold (zlaté členství).

Uteklo však již půl roku a po aplikaci není ani vidu, ani slechu. Dostali jsme i několik emailů, co že se tedy s touto aplikací bude nakonec dít a konečně se nám dostalo odpovědi – HBO Go nic netuší a nemá žádné informace o tom, že by se aplikace připravovala. Následující zprávu jsme získali od zákaznické podpory služby Horizon Go, na emaily odeslané přímo HBO Go nám totiž nebylo stále zodpovězeno.

„Není vyloučeno, že v budoucnu se aplikace dočkáme, ale zatím jsem od dodavatele služby HBO nedostali žádná podrobné informace.“

Není tak zcela jisté, co za dlouhou prodlevou je, neboť HBO Go s námi nekomunikuje. Dle vyjádření Horizon Go se ale zdá být víceméně jasné, že HBO práci na aplikaci odložila či úplně zastavila. Tomu by odpovídalo i půlroční čekání. Pokud však získáme z HBO Go nějakou odpověď, dáme Vám určitě vědět.

Update 19.5.2017: Dle Pag3mana, kterému se podařilo se s HBO Go spojit přes Facebook, má aplikace vyjít ve druhém kvartále (= do konce června). Takže těžko říct.

Přečtěte si také:

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde