Exkluzivně: Představí Microsoft v nejbližších dnech třetí Band?

Další zdroje nám potvrdily, že Microsoft chystá na zítřejší konferenci, spíše však až na konferenci na konci května, třetí generaci chytrého náramku!

Microsoft Band i Microsoft Band 2 zaznamenaly docela slušné prodejní výsledky, bohužel pro Microsoft se však množství reklamovaných zařízení hraničně blížilo k malé sebevraždě. Už v březnu v rozhovoru s kanadským novinářem napojeným na Microsoft padlo, že Microsoft chystá v nejbližší době ohlásit další generaci chytrých náramků. A nyní nám tuto informaci potvrdily další dva lidé, kteří jsou velmi blízko k Microsoftu. Vzhledem k charakteru informací bohužel nemůžeme sdělit, o koho přesně se jedná, rozhodnutí, zda nám věřit, je tak čistě na Vás.

Zajímavé je, že oba zdroje se o zařízení vyjadřovaly jako „o třetím Bandu“ – Microsoft tak teoreticky mohl ustoupit z nápadu vypustit toto zařízení pod hlavičkou Surface, stejně tak mohl přehodnotit plány týkající se nutnosti, aby dané nositelné zařízení poháněl plnohodnotný, či upravený Windows 10. Je tak dost dobře možné, že onen třetí Band bude pouhou evolucí k již ukončené druhé generaci.

Mohou tak nastat tři možnosti. První, zítra dojde k představení Microsoft Band 3, klasickému nástupci již existující první a druhé generace chytrých náramků od Microsoftu. Za druhé, zítra se sice nic neobjeví, Panos Panay osobně ale představí Surface Band až na konferenci týkající se nových zařízení Surface na konci měsíce. Samozřejmě nelze vyloučit ani třetí možnost – všechny tři zdroje neříkaly pravdu a informace jsou mylné. Nelze to vyloučit, nicméně za nás tvrdíme, že tři zdroje už je dostatečný počet pro to, aby se tato zpráva opravdu naplnila. Doufáme v to.

Více se dozvíme v následujících dnech, na konci měsíce budeme moci s jistotou říci, zda je zpráva pravdivá, nebo zda se jedná pouze o falešnou zprávu. Téměř s jistotou lze říci, že další chytrý náramek od Microsoftu by měl být vylepšen zejména odepínacím a vyměnitelným náramkem jako takovým, který první a druhé generaci Microsoft Band asi způsobil nemalé potíže.

Přečtěte si také:

 • Jenda Tangelmayer

  Tak 3 band je dávno hotovy, jen se řešilo, kdo ho pro MS vyrobí v lepší kvalitě než 2. generaci.

  • Medvid

   Jaký systém bude mít? Windows 10 IOT?

   • Jenda Tangelmayer

    co jsem slyšel byla to jen upravená původní verze z Bandu 2.

 • David

  Hmm docela pozdě. Už mám android i jiné chytré hodinky. No co už, určitě je spousta lidí, kteří pořád trpělivě čekají.

 • Pingback: Microsoft se zaměří na nositelnou elektroniku | WindowsApps.cz()

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich