Chuwi SurBook na IndieGogo

Nabízí až neuvěřitelně výhodnou koupi z hlediska ceny a výkonu.

Takhle se dělá správná kampaň na IndieGogo. Sice bez velkých fanfár, zato s extrémně výhodnými podmínkami ke koupi. Chuwi vytvořila SurBook, který už samotným názvem tak trochu vychází ze série Surface (holt číňané…). Za cenu 299 dolarů, tedy zhruba 7200 korun, dostanete opravdu výborně vybavený tablet, pokud si ještě padesát dolarů připlatíte (bavíme se tedy o částce kolem 8400 korun), získáte i klávesnici a stylus.

Chuwi SurBook je prakticky klon Surface Pro, čemuž odpovídá i 12.3 palcový displej s rozlišením 2736 x 1824. V podobné cenové relaci najdete maximálně FullHD displeje, takže i s přihlédnutím k tomuto je cena SurBooku skvělá. Uvnitř zařízení pak najdeme procesor Apollo Lake N3450, 6GB RAM a 64 GB úložiště rozšiřitelné o MicroSD kartu, případně je k dostání za vyšší cenu i varianta se 128 GB. Hmotnost SurBooku činí pouze 967 gramů a narozdíl od Surface Pro má ve výbavě i USB-C port a dva USB-A porty.

Pokud si Chuwi SurBook objednáte, bude Vám zasláno, ať žijete kdekoli. V nabídce jsou tři možnosti, kromě již zmíněných za 299 a 349 dolarů také 399 dolarový nabídka, kdy je nabízena varianta tabletu s vyšším úložištěm. Klávesnice takřka celá kopíruje tu ze Surface Pro a stylus zvládne rozpoznat zhruba 4x menší množství tlakových stupňů – přesto odpovídá úrovni třeba Surface Pro 3.

Upřímně, jestli máte po kapsách sedm, osm tisíc, a nevíte co s nimi, o téhle nabídce se snad ani nedá dlouho přemýšlet. Chuwi SurBook není prémiové zařízení, ale za podobnou cenu o podobná zařízení vlastně ani nezavadíte. Podívat se na kampaň na IndieGogo a případně i zakoupit zařízení můžete kliknutím na tento odkaz.

Přečtěte si také:

 • Petr Vones

  K ceně je ještě třeba připočítat DPH, ale i tak je to zajímvé zařízení.

 • sANDALIK

  JE TO ŠIT! Používavala jsem apple a manžel mě donutil zkusit SURFASE. Katastrofa. Nedalo se to ani otevřít, blikalo to, klávesnice ŠIT. nedoporučuju.

  • Presly

   😃 prosím? Co blikalo ? Co se nedalo otevřít?

   • sandalik

    Ještě se ptejte!§ Otevřít se nedá ten notebook!! Kolikrát jsem si o to zatrhla nehet, protože to prostě NEJDE. klávesnice se pohupuje a oproti Apple nefungovalo pořádně ani HLASITOST“´.

    • Derp

     No to si děláte p****l 😀 Apple jede už roky jako setrvačník … co je inovace už dávno zapomněli. Jeho produkty jsou oproti Surface řadě k smíchu, prostě hračky. Například směšné Apple Pencil … kdyby se ještě o trochu prodloužilo, mohlo by sloužit jako šíp pro lukostřelce. Ten jejich panel v MB Pro … taky úžasná vychytávka, kdy už nevěděli, co tam ještě nacpat, aby to bylo víc cool. Jestli si někdo na něco hraje, je to Apple (prémiovka s puncem Jobsovy nabubřelé geniality). MS musel před lety zabrat a proto vytvořil Surface řadu …. první dvě gerenace se nedařilo a přesto to nevzdali. Marketingově je slabý, tak to musí dohánět kvalitou a inovacemi. Ale chápu, pokud nejde otevřít klávesnice (LOL), tak nemá cenu se tu ani hádat. Hlavně si nezlomit nehty .. Surface je řada pro drsňáky, co to otevírají kladivem nebo páčidlem …. měli by to už začít v MS psát na krabice při prodeji … Škoda každého nehtíku, který kvůli té roky vyvíjené, nekvalitní konstrukci, dopadne takto neboze … Pobavila jste!

     • Derp

      Pokud jste měla nekvalitní kus klávesnice, máte to reklamovat a hodit jim to na hlavu. U řady Pro 3 byly problémy se stojánkem, který nebyl v určitých polohách tuším dostatečně tuhý … MS to zákazníkům v ČR měnil třeba 3x, pokud nebyli spokojeni a dodal jim nové kusy. SP4 … zákazníkovi se rozbil jeho vinou displej a první výměna prý zdarma za nový kus. Servis Surface řady je v ČR naprosto špičkový, tak si s tím nelamte nehty …

  • Pavel

   Pro mou manželku je šit např. Office… A to prosím jen proto, že se ovládá maličko jinak, než byla zvyklá. 😉

   • sandalik

    nejsem blbá. mě nevadí windows, proto se občas chodím, mě vadí SURFASE a to, jak se vyhýčují před Applem, přitom tomu nesahý ani PO KOTNÍKY“

    • Pavel

     Ad první věta: To o Vás nepíšu a o své ženě taky ne! Je mi jedno, který výrobek preferujete, to je Vaše výsostná volba. Do strkanice o to, jestli je kaňour lepší s šipkovou nebo se zelím, se teda určitě připojovat nebudu…

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde