Chuwi připravuje novou vlajkovou loď Hi13

Chuwi Hi13 bude zajímavě vybavený 2-in-1 tablet s Windows 10 s perfektní cenovkou.

Výrobce tabletů Chuwi se soustředí spíše na levné modely, nicméně nyní se rozhodl udělat výjimku a představit svou vlajkovou loď. Pravda, jako nejnabušenější stroj by u jiných společností patřil spíš k lepšímu průměru, nicméně lze předpokládat, že společnost vše vykompenzuje velmi sympatickou cenou a proto by mohl být tento tablet velmi oblíbeným prodejním kouskem.

Tablet Chuwi Hi13
Chuwi Hi13

Chuwi Hi13 bude mít 13.5“ displej s rozlišením 3000 x 2000 pixelů. O chod se bude starat procesor Intel Celeron N3450, grafická integrovaná karta Intel HD Graphics 500, 4GB RAM, 64GB úložiště, podporu pro stylus, samozřejmě odpojitelnou klávesnici a port USB-C. Pouze nadprůměrné specifikace však budou pravděpodobně vykompenzované nízkou cenou, která by se měla pohybovat kolem 300 dolarů, tedy velmi sympatických zhruba 7200 korun bez daně.

Tablet Chuwi Hi13

Navíc dle prvotních snímků nabídne Hi13 i celkem pěkný vzhled, který sice nebude vybočovat z průměru, rozhodně však neurazí. Zatím není jasné, zda bude v ceně započtena i odpojitelná klávesnice, nicméně i kdyby nebyla, cena představuje hlavní tahák tohoto tabletu. Prozatím bohužel nebyl oznámen ani datum vydání, dočkat bychom se však mohli už brzy.

Přečtěte si také:

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich