Aplikace zdarma: Vyzkoušejte si hru Evo Explores

Krásná, neobyčejná a vlastně i docela náročná hra Evo Explores je dnes zdarma.

Evo Explores se moc dobře sama popisuje. „V Evo Explores byste měli věřit svým očím.Pokud něco vypadá skutečně – je to skutečné! Pokud problém nevidíte – žádný není..“ Tato věta přitom perfektně vystihuje, o čem hra vlastně je. O hádankách, hledání, tajemnostech.

Během dnešního dne je možné stáhnout si hru zdarma a ušetřit díky tomu 2 dolary, které hra standardně stojí. Čeká na Vás nejen moc hezky zpracovaná a řekněme milá grafika, ale také vynikající hratelnost, která Vás jen tak neomrzí. Na začátku Evo Explores rychle seznámí hráče rychlým tutorialem, poté je už jen na Vás, jak daleko se se svým robotem dostanete a kolik úrovní splníte. Výhodou je, že hra funguje nejen na počítačích, ale i na telefonech a případně i ve virtuální realitě. Podmínkou však je Windows 10. Další výhodou pak je, že hra je v češtině.

Hrátky s trojrozměrným prostorem si dnes můžete zajistit zdarma, stačí k tomu využít tento odkaz na hru. Evo Explores pak bude možné hrát kdykoli a prakticky na čemkoli. Teoreticky napořád.

Přečtěte si také:

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde