Aplikace zdarma: Video Editor 10

Do dnešní půlnoci stahujte zdarma aplikaci pro střih a úpravu videa Video Editor 10.

Hledáte nějakou náhradu za dříve velmi oblíbený Movie Maker? Proč se neporozhlédnout přímo na Store, že? Bohužel je však většina těchto aplikací placených, nyní však můžete stáhnout zástupce tohoto segmentu – Video Editor 10 – zcela zdarma. Nabídka platí do dnešní půlnoci (1.června 2017).

Pomocí aplikace můžete upravovat a stříhat nejen videa, ale i audiosoubory. Oba formáty pak můžete i spojit a nechat tak vzniknout například amatérskému videoklipu. Milým doplňkem je možnost přidávat do výsledného videa titulky či pomocí speciálních efektů jej dále upravovat a vylepšovat – přidávat můžete různé přechodové efekty nebo jej například zaobalit do stylu filmů z padesátých let.

Aplikace Video Editor 10 opravdu nabízí relativně spoustu možností, jak videa či zvuky upravovat, pokud se tedy budeme bavit o čistě amatérském profilu uživatelů, kteří tuto aplikaci budou využívat (profíci se asi kouknou jinde). Bohužel není aplikace kdovíjak svižná, alespoň na testovaném počítači se občas zasekla. Na druhou stranu – nyní je zdarma. Původní cena přitom byla stanovena na 3 dolary (cca 75 korun), takže za zkoušku nic nedáte. Výsledek pak můžete exportovat do formátů Mp4, Avi, Wav, Wma, Wmw, Mp3 nebo Mp4a v rozlišení až 1080p, tedy FullHD. Aplikaci stahujte pomocí tohoto odkazu z Windows Store.

Přečtěte si také:

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich