Aplikace zdarma: Ušetřete více jak 700 Kč za Media Player Ultra

Aplikace Media Player je většině uživatelům Windows telefonů (a případně i počítačů) dobře známá.

Následujících 7 dnů si však můžete zdarma stáhnout vylepšenou verzi Media Player Ultra, která dokáže docela velké věci a rozhodně byste si tuto nabídku neměli nechat ujít. Místo standardních 30 dolarů (asi 720 korun) totiž nezaplatíte ani korunu!

V čem je verze Ultra o tolik lepší oproti té standardní? Zaprvé, pokud budeme věřit komentářům a různým ohlasům, pomocí této aplikace „přehrajete všechno“, tedy video či audio v jakémkoli formátu. Samozřejmě, že pokud by někdo hledal, nějaké nepodporované formáty najde, u těch základních byste ale neměli mít problém. Dle oficiálních zdrojů podporuje přehrávač více jak 300 různých formátů.

Druhá věc je naprosto unikátní. Aplikace je napojena na Youtube a Soundcloud a přímo přes ní si můžete přehrát libovolný obsah – poslechnout písničku, kouknout na dokument… Vše zvládnete právě přes Media Player Ultra a není potřeba vůbec otevírat prohlížeč. Navíc aplikace pokračuje v přehrávání i při shození do pozadí.

Také je pouze na Vás a na Vaší kreativitě vytváření různých playlistů nebo třeba ekvalizérů. Jedná se o prémiovou aplikaci, takže pochopitelně neobsahuje žádné in-app nákupy a reklamy. Graficky se nejedná o žádný zázrak a Media Player Ultra nezapře, že vznikal ještě v dobách rozkvětu Windows 8. Přesto bychom jeho vizuál rozhodně neoznačili za špatný nebo nedostatečný – naopak, minimálně na telefonu se aplikace ovládá velmi příjemně.

Aplikace je určena nejen na výše zmíněné telefony, ale můžete si ji stáhnout také pro počítač a dokonce i konzoli Xbox One. Nezapomeňte také na to, že koupí produktu Vám zůstane navždy. Vzhledem k tomu, že za nákup zaplatíte po dobu sedmi dní nula korun, jedná se o nejlepší možnou investici. Aplikaci stahujte přes Windows Store.

Přečtěte si také:

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde