Aplikace Telegram brzy získá unikátní nové funkce.

Telegram se stane přímým konkurentem pro Skype.

Vývojáři messengeru Telegram se rozhodli značně vylepšit svou aplikaci a vydali nový update, který ji povyšuje na verzi 1.1.0. Prozatím je možné stáhnout si s novými funkcemi pouze desktopovou aplikaci (mimo Store), v nejbližších dnech by se ale měla aktualizace objevit i pro aplikaci ve Store.

Nejnovější update přidává do messengeru možnost volání přes internet, což je zdaleka tou nejblyštivější novinkou. Ta však byla již dopředu avizována, neboť se tato funkce objevila v beta verzi aplikace Telegram Messenger Preview. Není to však vše – nově je uživatelům umožněno využívání nových emotikonů, gifů, samolepek, možnost zakládat skupiny pro blokované kontakty a admin skupiny také může mazat jednotlivé zprávy.

Aplikace Telegram Messenger
Telegram Messenger

Pokud si chcete na nové funkce počkat a využívat přitom univerzální aplikaci, je potřeba vyčkat a následně si stáhnout Telegram Messenger přes tento odkaz. Upozorňujeme, že se jedná o čistě desktopovou aplikaci, která není určena pro mobilní telefony. V případě, že byste rádi už nyní vyzkoušeli všechny novinky si pak můžete stáhnout klasickou „instalačku“ přes GitHub.

Přečtěte si také:

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich