8Zip získává Fluent Design

Nejnovější aktualizace archivovací univerzální aplikace 8Zip přináší mimo jiného i nový vzhled.

Populární aplikace 8Zip si získala srdce nejednoho uživatele, už jen kvůli tomu, že jako jedna z mála umožňuje tato univerzální aplikace funkčnost nejen na počítačích, ale i mobilních telefonech, Xbox One či virtuální realitě. A ještě na úvod upozorňujeme – aplikace je v současné době ve velké slevě – místo standardních 15 dolarů můžete plnohodnotnou aplikaci 8Zip zakoupit jen za dolary dva.

Aplikace získala oficiální podporu pro Creators Update, umožňuje snadnější sdílení archivů mezi kontakty, do aplikace byl dokonce přidán ekvalizér (appka umožňuje spouštět hudební soubory). Kromě toho bylo lehce přepracováno prostředí celé aplikace. Hlavní změnou je však zcela nový vzhled, který vychází z nastupujícího Fluent Design (Neon).

8Zip získal Fluent
8Zip získal Fluent

Aplikaci můžete stahovat pomocí tohoto odkazu z Windows Store, k dispozici je i neplacená verze, která obsahuje reklamu. I na tu se tato aktualizace vztahuje.

Přečtěte si také:

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich